Prywatny ośrodek leczenia uzależnień w górach

„Szansa na wolność” to ośrodek zapewniający profesjonalne leczenie różnych form uzależnień. Jeśli szukasz miejsca, w którym otrzymasz pomoc pozwalającą wyjść na prostą i uwolnić się od nałogu, nasz ośrodek jest odpowiedzią na Twoje potrzeby. Nasi zaangażowani i doświadczeni terapeuci zapewnią Ci wsparcie, które pomoże w odzyskaniu kontroli nad swoim życiem. Dowiedz się więcej o naszej ofercie terapeutycznej.

Szansa na wolność - ośrodek terapii uzależnień w górach

„Szansa na wolność” jest prywatnym ośrodkiem leczenia uzależnień, zlokalizowanym w sercu Beskidu Śląskiego, w malowniczej Cisownicy koło Ustronia. Nasza lokalizacja sprzyja rekonwalescencji, oferując górski klimat, świeże powietrze oraz dźwięki i zapachy natury, które doskonale wpływają na naszych pacjentów i ich powrót do wolności od nałogu.

Prywatny ośrodek terapii uzależnień od alkoholu, hazardu i innych nałogów

Oferujemy pomoc w walce z uzależnieniem od alkoholu, narkotyków, leków, hazardu, a także wsparcie dla osób współuzależnionych. Nasz program terapii oparty jest na wieloletnim doświadczeniu i już wielokrotnie udowodnił swoją skuteczność. Poszukujesz ośrodka, który zapewni Ci wsparcie w walce z uzależnieniem? Skontaktuj się z nami – pomożemy Ci odzyskać kontrolę nad swoim życiem.

Prywatny ośrodek terapii leczenia uzależnień "Szansa na wolność" - co nas wyróżnia?

Nasz ośrodek to wyjątkowe miejsce, w którym każdy z pacjentów otrzymuje potrzebne mu wsparcie. Co nas wyróżnia? Przede wszystkim:

  • indywidualne podejście do każdego pacjenta – każdy jest inny, ma inną historię, dlatego zawsze dopasowujemy nasze metody do indywidualnych potrzeb danej osoby,
  • kompleksowy, autorski program terapeutyczny, złożony m.in. z terapii indywidualnej, terapii grupowej oraz wsparcia psychologicznego,
  • kompleksowe wsparcie dla rodziny osoby współuzależnionej oraz dla osób współuzależnionych.

Jeśli szukasz profesjonalnej pomocy w walce z uzależnieniem, „Szansa na wolność” to odpowiedź na Twoje potrzeby. Jesteśmy tu, by pomóc Ci w powrocie do zdrowia i wolności od nałogów. Nasz ośrodek to:

  • doświadczona kadra terapeutyczna,
  • ogromne zaangażowanie w pomoc naszym pacjentom,
  • indywidualnie dopasowane metody terapeutyczne do Twojego problemu,
  • komfortowe warunki pobytu,
  • pełna dyskrecja i bezpieczeństwo.

Jeśli szukasz terapii uzależnień w okolicach Ustronia, zapraszamy do naszej placówki w Cisownicy!

Bezpłatna konsultacja dla osób uzależnionych i współuzależnionych