Leczenie alkoholizmu Śląsk - ośrodek leczenia uzależnień Szansa na Wolność

„Szansa na wolność” to prywatny ośrodek terapii uzależnień w Cisownicy po Ustroniem. Nasz ośrodek odwykowy zapewnia kompleksowe leczenie zamknięte alkoholizmu. Gwarantujemy anonimowość, profesjonalną psychoterapię i komfortowe warunki wspierające leczenie osób uzależnionych – wszystko po to, by pomóc Ci zacząć nowe życie w trzeźwości, wolne od nałogu.

Objawy uzależnienia od alkoholu

Mówiąc o problemie uzależnienia od alkoholu, muszą wystąpić przynajmniej trzy objawy z niżej wymienionych:

Odwyk alkoholowy w ośrodku leczenia uzależnień „Szansa na wolność”

Ośrodek „Szansa na wolność” oferuje terapię dla osób uzależnionych od alkoholu. Podstawowy program terapii trwa cztery tygodnie i jest możliwość przedłużenia pobytu. Główne cele naszej terapii to:

Leczenie uzależniania od alkoholu na Śląsku w ośrodku „Szansa na wolność”

Terapia jest procesem w którym chory zdobywa świadomość swojego uzależnienia i podejmuje decyzję o zaprzestaniu picia oraz uczy się skutecznych sposobów zapobiegania nawrotowi choroby.  Z pomocą terapii odwykowej pacjent zdobywa umiejętności jak radzić sobie w trudnych sytuacjach życiowych bez alkoholu. 

W czasie wolnym od zajęć terapeutycznych w ramach relaksu organizowane są np.: wycieczki krajoznawcze, wyjście na basen, kręgle lub można pograć w bilard czy w tenisa stołowego. Dzięki pomocy naszych doświadczonych terapeutów nauczysz się rozwiązywać problemy na trzeźwo i odmawiać picia, a także odbudujesz poczucie własnej wartości i zaczniesz nowe życie bez alkoholu. Daj sobie pomóc – skontaktuj się z nami i skorzystaj z terapii leczenia alkoholizmu!

Bezpłatna konsultacja dla osób uzależnionych od alkoholu, narkotyków i innych substancji psychoaktywnych oraz osób współuzależnionych