Opinie o

szansa na wolność

Szansa na Wolność - Opinie w Google
Szansa na Wolność - Opinie na Facebooku
Dariousz M.
Dariousz M.
Read More
Dzięki SZANSA NA WOLNOŚĆ poradziłem sobie z najgorszym. Bardzo dziękuję i pozdrawiam bardzo Serdecznie
Wojtek K.
Wojtek K.
Read More
Wszystko w jak najlepszym porządku. Planowałem poprawić swój styl życia i udało mi się to zdecydowanie przy pomocy ośrodka
Marta L.
Marta L.
Read More
Miałam pewne obawy, czy to nie stracony czas?, czy może nie za drogo?. Jeśli też zastanawiasz się podobnie jak ja, podpowiem Ci że warto ZDECYDOWANIE.
Previous
Next
cropped-fav.jpg

M. Michalak

Bardzo dobry ośrodek. Szefostwo na najwyższym poziomie. Terapeuci bardzo profesjonalni . Opieka medyczna na wysokim poziomie . Miło bardzo czysto, jedzenie bardzo dobre. Wszyscy starają się pomóc . Miła domowa atmosfera jeśli ktoś szuka pomocy tutaj znajdzie . Pozdrawiam serdecznie
cropped-fav.jpg

Jakub Faliński

Ośrodek PETARDA!!!👍💪👍!!! Jest moc. Super podejście do każdego zarówno ze strony terapeutów jak i właścicieli👏 W porównaniu do ośrodków państwowych to niebo a ziemia😁. Tutaj zmieniło mi się podejście do życia, zrozumiałem gdzie tkwi problem, jak z niego wyjść i trwać w życiu w trzeźwości. Każdy otrzyma tu wsparcie jakiego potrzebuje począwszy od super Pań Pielęgniarek Bożenki i Reni🥰, każdego terapeuty po właścicieli kończąc🤝. Jeśli nawet ktoś przyjeżdża nie do końca przekonany do terapii to tu go nabierze. Naprawdę warto. To idealne miejsce jeżeli chcesz zmienić życie na lepsze. Pozdrawiam gorąco👏💪👏
cropped-fav.jpg

Darek – Katowice

Ośrodek z polecenia, jednak nie zawiodłem się. Pełen profesjonalizm. Zdecydowanie policiłbym go potrzebującym. Śmiało, nie wahajcie się.

cropped-fav.jpg

Magdalena W.– Bielsko-Biała

Ośrodek z polecenia, jednak się nie zawiodłam. Otrzymałam potrzebną mi pomoc i za nią dziękuję.

cropped-fav.jpg

Wojciech – Wisła

Przez jakiś czas szukałem osób, czy osoby która była by mi w stanie pomóc. Okazało się że prawdziwych specjalistów miałem pod nosem. Dziękuję i pozdrawiam cały zespół z Szansy na Wolność.

cropped-fav.jpg

Mariusz – Opole

Sam nie wierzyłem że można jeszcze coś zrobić. Za namową znajomego, który już skorzystał z ośrodka Szansa Na Wolność, sam postanowiłem śrubować leczenia. teraz mogę tylko podziękować całej ekipie z ośrodka. Dziękuję.

cropped-fav.jpg

Dagmara B.– Łodygowice

Fajna atmosfera, fajni ludzie. Sama długo się zastanawiałam, czy faktycznie potrzebuję pomocy z zewnątrz, żyłam w przekonaniu że sama sobie dam radę, nic bardziej mylnego. Ludzie którzy pomogli mi w Szansa na wolność są po prostu niesamowici. Nie było dnia, kiedy by ktoś nie próbował mi pomóc, zawsze ktoś był koło mnie, zawsze toczyła się dyskusja, po prostu nieocenione wsparcie i pomocna dłoń, bardzo, ale to BARDZO dziękuję, odwiedzę Was kiedy będę w pobliżu.