Leczenie uzależnienia od leków

Nasz ośrodek leczenia uzależnień Szansa na wolność to miejsce stworzone z myślą także o osobach uzależnionych od leków. Poza leczeniem zapewniamy także komfortowe zakwaterowanie, wyżywienie i opiekę naszego personelu. Ośrodek przyjmuje maksymalnie 10 pacjentów, dzięki czemu możemy poświęcić uwagę każdemu z naszych podopiecznych.

Leczenie uzależnienia od leków - co warto wiedzieć

Prywatny ośrodek leczenie uzależnień Szansa na Wolność to miejsce stworzone z myślą także o osobach z objawami lekomanii. Ośrodek leczenia uzależnień jest w pełni przystosowany do leczenia osób uzależnionych od leków. Każdemu z naszych pacjentów zapewniamy diagnozę problemu oraz terapię i wsparcie psychologiczne naszych terapeutów i lekarzy.

Z myślą o osobach uzależnionych od leków przygotowaliśmy kompleksowy program terapeutyczny. Wiedza o chorobie oraz zdobyte umiejętności w radzeniu sobie z trudnościami życiowymi pomogą w powrocie do zdrowia i do funkcjonowania w życiu codziennym.

Osoby, które popadają w tak zwany nałóg miewają często problemy z odstawieniem przyjmowanych środków.

W związku z tym objawy zespołu abstynencyjnego utrudniają walkę z nałogiem na własną rękę. Z pomocą przychodzi jednak nasz specjalistyczny ośrodek terapeutyczny.

Bezpłatna konsultacja dla osób uzależnionych od leków i osób współuzależnionych