Dobrze jest leczyć się w prywatnym ośrodku leczenia uzależnień

Wiele nałogów zaczyna się dość niewinnie. Nieświadomi zagrożenia oraz wpływu przyjmowanego środka, sięgamy po niego po raz pierwszy w życiu, aby zaspokoić swoją ciekawość. Nim się jednak nie obejrzymy jesteśmy od niego już uzależnieni. Alkohol, narkotyki, leki oraz hazard wciągają w mgnieniu oka. W porównaniu do wyjścia z nałogu, które zajmuje znacznie więcej czasu. Terapia wymaga zaangażowania i wsparcia terapeutów – co gwarantujemy, a także osób będących w procesie terapii.  Wierzymy jednak, że na pomoc zasługuje każdy.

Nasz Prywatny ośrodek leczenia uzależnień „Szansa na wolność” to miejsce, w którym znajdziesz fachową pomoc i wsparcie doświadczonych terapeutów w dziedzinie terapii alkoholowej, odwyku narkotykowego i innych środków uzależniających. Oferujemy pomoc osobom uwikłanym w nałogi, w oparciu o wstępnie przeprowadzane z pacjentem konsultacje. Po zakończeniu wstępnej diagnozy, kompleksowo otaczamy naszych pacjentów opieką pod okiem doświadczonych terapeutów. W trakcie leczenia zapewniamy komfortowe warunki mieszkaniowe oraz pełne wyżywienie i opiekę w pełni wykwalifikowanego personelu.

Nasz prywatny ośrodek odwykowy przyjmuje tylko 10 pacjentów jednocześnie, co pozwala nam na maksymalne poświęcanie uwagi każdemu z naszych podopiecznych. Sprawdź, co oferujemy:

Leczenie alkoholizmu

W czym jeszcze możemy pomóc? Leczenie uzależnienia od alkoholu, to także nasza specjalność. Podchodzimy indywidualnie do każdej osoby. Za każdym człowiekiem kryją się inne doświadczenia życiowe, które wymagają dokładnej analizy i wdrożenia indywidualnej metody leczenia.

Leczenie narkomanii, lekomanii i uzależnienia od hazardu

Leczenie uzależnienia od narkotyków wymaga zaangażowania w proces terapeutyczny i wymaga czasu jaki powinno się przeznaczyć na skuteczną terapię. Przyjmowanie środków psychoaktywnych silnie uzależnia. Zażywanie amfetaminy, met amfetaminy, opiatów oraz leków psychotropowych zaburza i niszczy psychikę chorego. Niezbędna do zatrzymania uzależnienia jest profesjonalna terapia – zapraszamy do naszego ośrodka.