Odwyk narkotykowy Śląsk - leczenie narkomanii

Uzależnienie od narkotyków i substancji psychoaktywnych zaliczane jest do jednego z najcięższych nałogów, z którymi zmaga się dzisiejsza cywilizacja.

Dlatego kluczowe jest jak najszybsze dostrzeżenie tego problemu i wdrożenie odpowiedniej terapii.

Prywatny ośrodek leczenia uzależnienia od narkotyków

Ośrodek leczenia uzależnień Jastrzębie Zdrój

Zaletą naszego prywatnego ośrodka leczenia uzależnień jest wykwalifikowana kadra, a także panująca w nim rodzinna atmosfera. Należy wspomnieć o tym, że w przypadku uzależnienia od narkotyków podjęcie jakichkolwiek działań jest związane ze stanem pacjenta.

Z uwagi na mnogość narkotyków, jak i czasu oraz częstotliwości ich zażywania konieczne jest dostosowanie terapii uzależnień indywidualnie do osoby.

Odwyk narkotykowy - na czym polega?

Leczenie uzależnienia od narkotyków wymaga zaangażowania w proces terapeutyczny i czasu jaki powinno się przeznaczyć na skuteczną terapię. Przyjmowanie środków psychoaktywnych silnie uzależnia. Zażywanie amfetaminy, metamfetaminy, opiatów oraz leków psychotropowych zaburza i niszczy psychikę chorego. Niezbędna do zatrzymania uzależnienia jest profesjonalna terapia. 

Zapraszamy do naszego ośrodka, w którym otrzymasz pełne wsparcie w walce z narkomanią. Psychoterapia w ośrodku zamkniętym pomoże Ci odzyskać wolność i zacząć od nowa.

Bezpłatna konsultacja dla osób uzależnionych od narkotyków i osób współuzależnionych