Terapia Współuzależnienia

Pomoc dla rodzin osób uzależnionych

Współuzależnienie to nadmierne poświęcanie się dla osoby, która zachowuje się w sposób destrukcyjny (nadużywa alkoholu, narkotyków, jest agresywna, manipuluje). Bliskie osoby próbują wszelkimi sposobami ratować osobę chorą-uzależnioną. Ich życie toczy się wokół problemu. Nie udane próby powodują, że osoby współuzależnione żyją w stałym napięciu, stresie i braku poczucia bezpieczeństwa. Na walkę z uzależnieniem bliskiej osoby tracą swoje siły i zdrowie. Nie zauważają, że same potrzebują pomocy w formie terapii. Właśnie taką pomoc oferuje nasz ośrodek terapeutyczny. Celem terapii nie jest w tym wypadku pomoc uzależnionej osobie, a pomoc w dokonywaniu zmian w życiu osoby współuzależnionej i przejęcie nad swoim życiem kontroli.

Najlepszym rozwiązaniem by pomóc osobie wyjść z nałogu jest prywatny ośrodek terapeutyczny, Nasz zespół fachowców pomaga osobie ułożyć swoje trzeźwe  życie. Jesteśmy  profesjonalistami w swojej dziedzinie. Dzięki wiedzy i  doświadczeniu pomogliśmy już wielu osobom. 

Terapia współuzależnienia

Ważne jest to, że prywatny ośrodek leczenia uzależnień „Szansa na Wolność” ma tylko 10 miejsc, więc wszyscy terapeuci  mają czas by indywidualnie podejść do każdego pacjenta. Dobierają  środki terapeutyczne dla danej osoby.

Bezpłatna konsultacja dla osób współuzależnionych