Ośrodek

Prywatny Ośrodek Terapii Uzależnień „Szansa na wolność” powstał z myślą o niesieniu wsparcia i pomocy tym, którzy chcą zacząć nowe, trzeźwe życie wolne od nałogu.

Ośrodek znajduje się w Beskidzie Śląskim w spokojnej dzielnicy miasta Skoczowa, niedaleko znanych turystycznie miejscowości jak Ustroń, Wisła, Cieszyn. Budynek otoczony jest ogrodem, co sprzyja dyskrecji i anonimowości przebywających w nim osób. W otoczeniu przyrody osoby mogą czuć się bezpieczne. Ośrodek oferuje wygodne pokoje 1, 2, i 3 osobowe, kuchnię, pralnię i siłownię.

Zapewnia całodobowe wyżywienie.

Ośrodek „Szansa na wolność” został założony przez osobę, która pracuje z osobami uzależnionymi oraz ich rodzinami od 28 lat i wie jak ciężką i trudną do leczenia chorobą jest alkoholizm i inne uzależnienia. Otwierając ośrodek brała pod uwagę to, że będzie to placówka przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia borykającymi się z problemami psychologicznymi, uzależnieniem od alkoholu, hazardu, narkotyków, leków. Miała na uwadze, aby w placówce stworzyć domowe warunki i pomagać w atmosferze spokoju, ciepła i zrozumienia. Starała się stworzyć miejsce komfortowe i dające poczucie bezpieczeństwa i dyskrecji

Script logo