O OŚRODKU

Ośrodek leczenia uzależnień Szansa na wolność kieruje wsparcie do osób potrzebujących pomocy w formie terapii. Pomagamy  osobom uzależnionym od alkoholu, narkotyków, hazardu, oraz   osobom współuzależnionym. Zapraszamy osoby, których życie całkowicie zdominował nałóg, jak i tych, którzy zauważyli u siebie niepokojące objawy i chcą jak najszybciej rozpocząć terapię. Terapię prowadzimy w oparciu o sprawdzony i skuteczny program. 

 

Terapia w prywatnym ośrodku odwykowym

 

Nasi pacjenci otrzymują wsparcie wykwalifikowanej kadry terapeutów, którzy wykorzystują swoje długoletnie doświadczenie w pracy terapeutycznej i wiedzę popartą certyfikatami i uprawnieniami. Prowadzimy zajęcia grupowe i indywidualne. Każdy z zamieszkujących prywatny ośrodek leczenia uzależnień może liczyć na pomoc, gdy tylko tego potrzebuje. Niewątpliwym atutem jest to, że dysponujemy 10 miejscami, dzięki czemu każdemu pacjentowi poświęcamy wystarczająco dużo uwagi.

 

Zatroszczyliśmy się o to, by w ośrodku stworzyć przyjazną, pełną ciepła i zrozumienia atmosferę i jednocześnie jego mieszkańcom zapewnić relaks. Dlatego wyposażyliśmy go np. w bilard. Budynek otoczony jest ogrodem, który zapewnia miejsce do odpoczynku przy jednoczesnym zachowaniu anonimowości i dyskrecji.

 

W ośrodku podopieczni pracują nad odbudowaniem własnej wartości i nauką rozwiązywania problemów , co przygotowuje ich do życia w trzeźwości. Po zakończonej terapii pacjenci i ich rodziny mogą liczyć na pełne wsparcie terapeutów w powrocie do wspólnego życia i przywrócenia głębszych relacji.

 

Dla pacjentów

 

Z uwagi na to, że wspieramy osoby uzależnione, nasz prywatny ośrodek odwykowy jest zamknięty. Pacjenci nie muszą się jednak obawiać całkowitego odizolowania. Niedziela jest dniem odwiedzin, kiedy pacjenci i terapeuci mogą spotkać się z członkami rodzin. Wypełniamy naszym podopiecznym czas wolny od zajęć organizując wycieczki i inne rozrywki, na przykład wyjście na basen lub kręgle.

 

Script logo

Polityka prywatności